O nás

Jak pracujeme, kdo jsme, v co věříme?

Jak pracujeme, kdo jsme, v co věříme?

Svatý Sedláček je rodinnou firmou sídlící v Jeseníku, založenou na umění pracovat s konopím - od výběru semínka, přes pěstování a sklizeň, až po následné využití. 

Vizionářem firmy je Leopold Svatý, který se konopím a všemu s ním spojenému zabývá už několik desítek let. Svým nadšením pro tuto bylinu ovlivnil i Petra Sedláčka, který vystudoval logistiku a management. Jejich spojením vznikla firma, která snoubí Leopoldovy zkušenosti a zároveň nové nápady, s Petrovou praktickou znalostí v oblasti obchodu a nadšením pro konopí a zdravý životní styl vůbec. Firma se zpočátku věnovala pěstování, následnému zpracování a velkoobchodu s CBD. 
Protože sami používáme organickou kosmetiku, rozhodli jsme se, že po nasbíraných zkušenostech vytvoříme výrobky vlastní, přírodní a ve spolupráci s lokálními dodavateli. V roce 2020 jsme spustilli eshop s konopnými produkty, které dodáváme i do místních obchodů.

Jemné ruce a ženská pečlivost pak přicházejí díky Silvii Svaté a Míši Sloukové. Obě se o konopí začaly zajímat díky svým mužům a po mateřské dovolené se staly součástí firmy. Michalka se věnuje především vizuální a estetické stránce produktů, materiálům, ze kterých jsou vyrobeny obaly našich výrobků. Silvie se více zaměřuje na propagaci a komunikaci se zákazníky. Obě však výrobky navrhují, testují a také "pečlivě osahají", neboť právě jejich rukama projde téměř vše při balení a etiketování. 

"Pěstujeme, procházíme se po konopných polích, věnujeme čas a energii novým studiím a rozvoji vědomí o tom, co se v konopném světě děje. Testujeme na sobě i širokém okolí rozsah působení této mocné byliny, testujeme laboratorně složení našich rostlin a obsah látek v nich. Zdokonalujeme se v tom, co už umíme a neustále se učíme nové, tak aby se zdraví přírody promítlo skrze naše rostliny do zdraví lidského těla."