Napsali o nás

 5 článků
Krásný rok / Reportáž z konopného políčka Svatých

Krásný rok / Reportáž z konopného políčka Svatých

"Konopí má rozsáhlé využití v medicíně a je zřejmé, že jde o stále nedoceněný zelený poklad plný životadárných látek. Z těch je aktuálně nejčastěji skloňovaná látka CBD. Tu kromě dalších získávají z konopí v rodinné konopné firmě Svatý Sedláček z Jeseníku."

Magazín-konopí.cz / Svět báječných vůní

Magazín-konopí.cz / Svět báječných vůní

"Vlajková loď této rodinné flotily, esenciální Svatý olej, se objevuje v novém atraktivním balení – je to ta záhadně vypadající zlatá krabička na obrázku. Postupně se vyvíjí i tvar lahvičky a délka kapátka. Jak uvidíte na následujících řádcích, tato směs více než čtyřiceti konopných terpenů slouží k vylepšení mnoha dalších produktů." Číst článek

ženy.cz / o konopné kosmetice

ženy.cz / o konopné kosmetice

"Kosmetika s obsahem konopí je v současné době na vzestupu, a to zaslouženě. Jak vysvětluje Leopold Svatý, odborník na pěstování konopí a jeho zpracování, spolupráce našeho těla a aktivních složek konopí probíhá díky našemu vnitřnímu systému receptorů, které hrají v našem biologickém systému důležitou roli a mají schopnost upravovat způsob, jakým naše tělo funguje." Číst článek

Pravý domácí časopis / rozhovor s Leopoldem Svatým

Pravý domácí časopis / rozhovor s Leopoldem Svatým

"Jeho schopnost zaujmout a lehce se stát středem pozornosti je majestátní. Potkáte jej vždy s úsměvem na tváři a velice často zapředeného do dlouhého rozhovoru. Není neobvyklé, že během jednoho dne ho spatříte na nejrůznějších místech Jeseníku a přilehlého okolí. Podezřívám Leopolda Svatého z umění teleportace a efektivního využívání živy, životní síly. Je ale také zcela možné, že "jen" frčí na vlně dobrých myšlenek věnovaných své práci. A tu zasvěcuje konopí."

Lidovky.cz / rozhovor s Petrem Sedláčkem

Lidovky.cz / rozhovor s Petrem Sedláčkem

"Poprvé ke konopí „přičichl” před šesti lety díky jesenickému pěstiteli a podnikateli Leopoldovi Svatému, který obhospodařoval zhruba 40 hektarů konopných polí na Havlíčkobrodsku. Právě s ním jej nyní pojí nejen společná firma Svatý Sedláček, ale také rodinné pouto. „Rozvoji konopí přehnané restrikce házejí klacky pod nohy už více jak 80. let, čímž úplně zmizely stroje na sklizeň i zpracování. My sami jsme museli hledat linku na dekortikaci, oddělení stonku od dužiny, po celé Evropě,“ říká Petr Sedláček v rozhovoru pro server Lidovk ... (více)

 5 článků